Konferencje i imprezy

Nietypowa architektura i układ pomieszczeń H15 Boutique pozwala na organizację zarówno większych konferencji, jak i kameralnych spotkań. Oferujemy kilka różnych pomieszczeń w zależności od liczby uczestników lub charakteru spotkania.. Wynajmujemy przestrzeń na konferencje, wykłady, bankiety, wystawy, lunche prywatne i biznesowe, śniadania prasowe a także sesje zdjęciowe.

Sala historyczna

Sala Historyczna- 90 m2, zabytkowa sala z oryginalnym parkietem, ornamentami i symbolami sierpa i młota z czasów, kiedy w kamienicy mieściła się Ambasada Sowiecka. Sala konferencyjna mieszcząca się na 1 piętrze, doskonała do organizacji konferencji i eventów do 60 osób.

Ustawienia:

  • teatralne – 60 osób
  • szkolne – 24 osoby
  • w podkowę  – 28 osób
  • bankietowe  – 36 osób
  • kabaretowe – 30 osób
  • koktajlowe – 40 osób
  • wspólny stół  – 22 osoby

Ustawienia:
Wyposażona w sprzęt multimedialny (ekran, projektor)  z bezprzewodowym dostępem do Internetu i klimatyzacją. Sala dostępna dla osób niepełnosprawnych.

USTAWIENIA

Patio

220 m2: Całkowicie przeszklone lobby idealne do organizacji konferencji prasowych do 90 osób, bankietów do 120 Gości  oraz uroczystych kolacji. Patio wyposażona w sprzęt multimedialny (ekran, projektor)  z bezprzewodowym dostępem do Internetu i klimatyzacją. Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych.

Restauracja Signature

80 m2, w dwóch połączonych salach restauracji znajduje się 17 stołów z 50 miejscami oraz rozległy bar. Elegancka przestrzeń z oryginalnymi zdobieniami i symbolami sierpa i młota z czasów kiedy w kamienicy mieściła się Ambasada Sowiecka. Miejsce idealne na prywatne i biznesowe lunche, kolacje, śniadania prasowe, cocktaile. Do dyspozycji sprzęt multimedialny (ekran, projektor)  z bezprzewodowym dostępem do Internetu i klimatyzacją.

USTAWIENIA

Zobacz pokoje i apartamenty

OFERTY SPECJALNE

Rezerwuj bezpośrednio i korzystaj z najlepszych ofert

Explore special deals, packages & discount offers across all of our destinations

Spring Restaurant Adventure

WIĘCEJ INFORMACJI

Oferta Elastyczna

WIĘCEJ INFORMACJI
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Kontakt z nami

H15 Boutique Hotel zapewnia Gościom indywidualne podejście. Jeżeli masz jakiekolwiek pytanie związane z rezerwacją, pobytem lub usługami, skontaktuj się z nami.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.