Konferencje i imprezy

Nietypowa architektura i układ pomieszczeń H15 Boutique pozwala na organizację zarówno większych konferencji, jak i kameralnych spotkań. Oferujemy kilka różnych pomieszczeń w zależności od liczby uczestników lub charakteru spotkania.. Wynajmujemy przestrzeń na konferencje, wykłady, bankiety, wystawy, lunche prywatne i biznesowe, śniadania prasowe a także sesje zdjęciowe.

Sala historyczna

Sala Historyczna- 90 m2, zabytkowa sala z oryginalnym parkietem, ornamentami i symbolami sierpa i młota z czasów, kiedy w kamienicy mieściła się Ambasada Sowiecka. Sala konferencyjna mieszcząca się na 1 piętrze, doskonała do organizacji konferencji i eventów do 60 osób.

Ustawienia:

  • teatralne – 60 osób
  • szkolne – 24 osoby
  • w podkowę  – 28 osób
  • bankietowe  – 36 osób
  • kabaretowe – 30 osób
  • koktajlowe – 40 osób
  • wspólny stół  – 22 osoby

Ustawienia:
Wyposażona w sprzęt multimedialny (ekran, projektor)  z bezprzewodowym dostępem do Internetu i klimatyzacją. Sala dostępna dla osób niepełnosprawnych.

USTAWIENIA

Patio

220 m2: Całkowicie przeszklone lobby idealne do organizacji konferencji prasowych do 90 osób, bankietów do 120 Gości  oraz uroczystych kolacji. Patio wyposażona w sprzęt multimedialny (ekran, projektor)  z bezprzewodowym dostępem do Internetu i klimatyzacją. Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych.

Restauracja Signature

80 m2, w dwóch połączonych salach restauracji znajduje się 17 stołów z 50 miejscami oraz rozległy bar. Elegancka przestrzeń z oryginalnymi zdobieniami i symbolami sierpa i młota z czasów kiedy w kamienicy mieściła się Ambasada Sowiecka. Miejsce idealne na prywatne i biznesowe lunche, kolacje, śniadania prasowe, cocktaile. Do dyspozycji sprzęt multimedialny (ekran, projektor)  z bezprzewodowym dostępem do Internetu i klimatyzacją.

USTAWIENIA

Zobacz pokoje i apartamenty

OFERTY SPECJALNE

Rezerwuj bezpośrednio i korzystaj z najlepszych ofert

Explore special deals, packages & discount offers across all of our destinations

Oferta Elastyczna

WIĘCEJ INFORMACJI
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Kontakt z nami

H15 Boutique Hotel zapewnia Gościom indywidualne podejście. Jeżeli masz jakiekolwiek pytanie związane z rezerwacją, pobytem lub usługami, skontaktuj się z nami.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.