Sztuka wypoczynku

Pokoje i Apartamenty

Nieustannie dążymy do miana Twojego Ulubionego Hotelu w Warszawie, dlatego też stworzyliśmy indywidualnie zaprojektowane, wypełnione sztuką pokoje, należące do największych powierzchni hotelowych w stolicy. Zapewnieją nie tylko komfortowy wypoczynek, ale także inspirujące wrażenia przy każdym kojejnym pobycie, w każdym bowiem czekają na Ciebie inne wrażenia artystyczne.
Intymna, kameralna przestrzeń do wypoczynku w samym sercu tętniącej życiem ulicy Poznańskiej to dwa światy w idelalnej symbiozie.

Autorska kuchnia

Restauracja Signature

Kuchnia w H15 Boutique łączy tradycyjne polskie smaki z nowoczesną prezentacją i nietuzinkowym podejściem do kompozycji dań autorstwa Szefa Kuchni Daniela Warszawskiego. 
Designerskie wnętrza z elementami historycznej architektury i oryginalnymi fotografiami autorstwa Miltona H. Green`a będą doskonałą oprawą każdego spotkania przy stole.

Dla zdrowia

Trening i relaks

Strefa fitness pomoże Ci w zachowaniu rutyny ćwiczeń i umożliwi relaks po dniu spędzonym w stolicy. Jesteśmy przygotowani, by zadbać o Twoją formę podczas pobytu w H15 Boutique.

Z historią w tle

Historia i teraźniejszość

Hotel H15 Boutique to wyjątkowa karta przeszłości. Usytuowany w dawnej kamienicy Glassów, perfekcyjnie łączy troskę o historię i komfort w połączeniu z nowoczesnym i minimalistycznym designem.

Zgoda na pliki cookie
Konfiguracja
O plikach cookie