Nietypowa architektura i układ pomieszczeń H15 Boutique pozwala na organizację zarówno większych konferencji, jak i kameralnych spotkań.

Oferujemy kilka różnych pomieszczeń w zależności od liczby uczestników lub charakteru spotkania. Wynajmujemy przestrzeń na konferencje, wykłady, bankiety, wystawy, lunche prywatne i biznesowe, śniadania prasowe a także sesje zdjęciowe.

Patio

Konferencje i imprezy

Całkowicie przeszklone lobby o powierzchni 220 m2 jest idealne do organizacji konferencji prasowych do 90 osób, bankietów do 120 Gości oraz uroczystych kolacji.

Patio wyposażone jest w sprzęt multimedialny (ekran, projektor) z bezprzewodowym dostępem do Internetu i klimatyzacją. Miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych.

Restauracja Signature

Elegancka przestrzeń

80 m2, w dwóch połączonych salach restauracji znajduje się 17 stołów z 50 miejscami oraz rozległy bar.

Elegancka przestrzeń z oryginalnymi zdobieniami i symbolami sierpa i młota z czasów kiedy w kamienicy mieściła się Ambasada Sowiecka. Miejsce idealne na prywatne i biznesowe lunche, kolacje, śniadania prasowe, cocktaile.

Do dyspozycji sprzęt multimedialny (ekran, projektor) z bezprzewodowym dostępem do Internetu i klimatyzacją.

Prestige Suite

Kameralne spotkania

Apartament z obszernym salonem i wygodnym aneksem kuchennym jest idealny do organizacji kameralnych spotkań, małych prezentacji oraz spotkań prasowych do 15 osób.

Wyposażony w sprzęt multimedialny (ekran, projektor), Smart TV, z bezprzewodowym dostępem do Internetu i klimatyzacji.

Zgoda na pliki cookie
Konfiguracja
O plikach cookie